BIT DRILL 5/8X16SPEEDBOR
BIT DRILL 5/8X16SPEEDBOR
Login For Price
Brand Name: Irwin
*Sub Brand: Speedbor
*Drill Size: 5/8 in.
*Overall Length: 16 in.
*Material: Carbon Steel
*Product Type: Wood Boring Bit
*Number in Package: 1 pc.
*Packaging Type: Carded
*Shank Diameter: 1/4 in.
*Shank Type: Hex Shank
*Usage: For Wood
U/M
Price
Login For Price
Part Number
24229
Manufacturer
BLACK & DECKER US INC
Brand
IRWIN
Quantity Available
Discontinued
CLOSEOUT
Recently Viewed Products
BIT DRILL 3/8X16SPEEDBOR
BIT DRILL 3/8X16SPEEDBOR
ROLLING TOOL CABINET 52"
ROLLING TOOL CABINET 52"
INSIDE CALIPER 6-1/2"
INSIDE CALIPER 6-1/2"
TRIM PULLER HCS 9.5"
TRIM PULLER HCS 9.5"