BLIND MINI VINL 72X64WHT
BLIND MINI VINL 72X64WHT
Login For Price
Brand Name: Living Accents
*Material: Vinyl
*Product Type: Interior Mini-Blinds
*Width: 72 in.
*Color: White
*Opening Type: Up/Down
*Room Darkening: Yes
*Packaging Type: Boxed
*Hardware Included: Yes
*Orientation: Horizontal
*Washable: Yes
*Product Length: 64 in.
*Stain Resistant: Yes
U/M
Price
Login For Price
Part Number
76541
Manufacturer
ACE TRADING - LOTUS & WINDOWAR
Brand
LIVING ACCENTS
Quantity Available
Discontinued
CLOSEOUT
Recently Viewed Products
CROSS TEE 1-1/2"X4'
CROSS TEE 1-1/2"X4'
PILASTER SHELF BRASS 60"
PILASTER SHELF BRASS 60"