SCREEN 48"X100' 20X20MSH
SCREEN 48"X100' 20X20MSH
Login For Price
48" X 100' CLEAR ADVANTAGE - INVISIBLE SCR
*Width: 48 in.
*Length: 100 ft.
*Color: Charcoal
*Material: Fiberglass
*Product Type: Insect Screening
*Mesh Width: 20 in.
*Mesh Length: 20 in.