TERRA COTTA SAUCER6.75"
TERRA COTTA SAUCER6.75"
Login For Price
Brand Name: Deroma
*Height: 1 in.
*Diameter: 6.75 in.
*Material: Clay
*Design: Traditional
*Product Type: Plant Saucer
*Color: Terracotta
*Self Watering: Yes
*Saucer Included: Yes
*Shape: Round
*Indoor or Outdoor: Indoor and Outdoor
*Matching pots sold separately Ace No. 73081, 7164858, 7313620.
U/M
Price
Login For Price
Part Number
73272
Brand
DEROMA
Quantity Available
In Stock
CLOSEOUT
Recently Viewed Products
12 X 20 GREEN POLY TARP
12 X 20 GREEN POLY TARP
MOWER REEL 18" LT WT DLX
MOWER REEL 18" LT WT DLX